مشاوره و سفارش

سیب درختی

سیب درختی از آن دسته محصولات باغی خوش طعم و عطر است که کمتر کسی می تواند از مزه خوب آن بگذرد؛ ضمن آن که این میوه، دارای خواص بسیاری است که از پیر تا جوان همه خواهان آن هستند. مثل معروفی در رابطه با خواص سیب وجود دارد که می گوید روزی یک عدد سیب بخورید تا از دکتر بی نیاز شوید زیرا سیب سرشار از آنتی اکسیدان و فیبر بوده و از بیماری هایی همچون آسم، آلزایمر، سنگ کیسه صفرا، پارکینسون، هموروئید و آب مروارید و سرطان پیشگیری کرده و به درمان دیابت و روده تحریک پذیر کمک می کند.

خواص سیب

یک ضرب المثل قدیمی می گوید خوردن یک سیب در روز، شما را از دکتر دور نگه می دارد. مواد غذایی گیاهی و آنتی اکسیدان ها در سیب ممکن است به کاهش خطر ابتلا به (سرطان ، فشار خون بالا، دیابت و بیماری های قلبی) کمک کند مصرف سیب باعث افزایش مصرف مواد مغذی ضروری از جمله فیبر، پتاسیم و مواد معدنی می شود از آنجایی که سیب حاوی مواد مغذی است لذا پوست شما را تغذیه می کنند.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه آراد سه وند، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات سیب درختی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آراد سه وند

میر فرشاد حسینی نژاد