مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده سیب گلاب بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی سیب درختی برای صادراتخرید سیب درختی بسته بندی آذربایجان غربی

مرکز پخش عمده حاضر سیب بسته بندی با حذف واسطه ها آن را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت نسبت به بازار و بالاترین کیفیت موجود به صورت فله ای و عمده در اختیار خریداران قرار می دهند. سیب به ویژه سیب گلاب به دلیل خواص متعدد و طعم و بو بی نظیری که دارد مورد توجه قرار گرفته و بسیار پرطرفدار شده است. فروش این محصول سبب شده است تا تولید آن به نسبت گذشته افزایش داشته باشد.
پخش عمده سیب گلاب بسته بندی

بسته بندی سیب درختی برای صادرات

بسته بندی سیب درختی برای صادرات سیب به عنوان یک میوه بسیار مفید و پرطرفدار حتی در خارج از ایران نیز بسیار محبوب است و زیاد مصرف می شود٬ آب و هوا ایران به خصوص آب و هوا استان ها شمالی و به ویژه آذربایجان غربی این منطقه را برای پرورش سیب در تعداد بالا و کیفیت عالی مناسب کرده است به طوری که میوه ها این استان به خارج از ایران نیز صادر می شوند.

بنابراین نیاز به بسته بندی صحیح و اصولی برای این میوه می باشد در واقع بسته بندی میوه برای صادرات یک نکته مهم و اساسی برای موفقیت در صادرات یک میوه می باشد و خطا و سهل انگاری در بسته بندی میوه موجب له شدن لکه لکه شدن پلاسیده شدن و از دست رفتن حجم زیادی از میوه می شود. بسته بندی هر میوه با توجه به میزان ماندگاری کلی میوه و میزان فشاری که می تواند تحمل کند تا خراب نشود تعیین می شود.

برای بسته بندی سیب انتظار می رود جعبه محکم باشد و هر سیب در جعبه از دیگری مجزا شده باشد٬ درب جعبه باید مقوایی باشد تا رطوبت را جذب کند همچنین درب جعبه باید کاملا اندازه جعبه باشد و جعبه را به خوبی بپوشاند٬ برای سهولت در جا به جایی باید جعبه دارای دستگیره نیز باشد.

خرید سیب درختی بسته بندی آذربایجان غربی

خرید سیب درختی بسته بندی آذربایجان غربی همان طور که گفته شد سیب آذربایجان غربی یکی از مرغوب ترین انواع سیب در سطح ایران و حتی جهان می باشد که به دلیل محبوبیت و مرغوبیت بالا به سراسر دنیا نیز صادر می شود. خرید سیب درختی بسته بندی آذربایجان غربی علاوه بر کیفیت و طعم و بوی عالی قیمت بسیار مناسبی نیز نسبت به انواع دیگر موجود در بازار نیز دارد.

خرید سیب بسته بندی با توجه به نوع خاص بسته بندی که دارد باعث می شود تا سیب ها در جا به جایی ها طولانی نپوسند و برای مدت زیادی دوام بیاورند.

همچنین جعبه ها به گونه طراحی شده اند که حین جا به جایی جعبه ها به آسانی می توان این محصول را حمل کرد و امکان روی هم گذاشتن جعبه ها بدون فشار وارد آوردن به سیب ها برای مدت طولانی میسر است. به همین جهت سیب ها با کیفیت باورنکردنی به دست مشتریان واقعی می رسد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *