مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش سیب درختی ممتاز اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارقام سیب درختی در استان اصفهانصادرات سیب درختی قرمز اصفهان به ترکیه

برای پذیرایی از مهمانان عزیزتان از سیب درختی اصفهان غافل نباشید. از بزرگترین مراکز پخش و تولید و فروش انواع سیب درختی درجه یک در همه شهرها و به خصوص شهرستان سمیرم واقع در استان اصفهان است که محصولات خود را به صورت حضوری و اینترنتی در بازارهای میوه و تره بار سراسر کشور پخش می کند. 

مرکز پخش سیب درختی ممتاز اصفهان

ارقام سیب درختی در استان اصفهان

ارقام سیب درختی در استان اصفهان سیب درختی به دلیل طعم خوشمزه و خواص مفید آن از سفره های ایرانی حذف ناشدنی است و در سراسر کشور و بسیاری کشورهای جهان خریدار فراوانی دارد. استان اصفهان با داشتن شرایط آب و هوایی متناسب و متعادل برای رشد انواع سیب باغهای بزرگ وسرشار از انواع سیب مرغوب را در خود جای داده است.

در شهرستان سمیرم انواع سیب درختی شامل سیب گلاب و سیب  درختی قرمز و سیب درختی زرد و سیب سبز و همچنین سیب سلطانی اصفهان با بهترین کیفیت و طعمی بی نظیر پرورش می یابد و تولید انواع سیب رونق فراوان دارد. در این شهرستان و شهرستانهای دیگری چون کاشان انواع نهال سیب مانند نهال سیب دو رنگ و سیب خونی و بیش از همه نهال سیب زرد و قرمز کاشته می شود و هم نهال و هم میوه ان به فروش می رسد. 

مزه برخی از انواع سیب درختی بسته به شرایط کشت و نوع نهال سیب، شیرین و گاهی ترش مزه و یا ملس است و ترکیبی از ترش و شیرین است.

صادرات سیب درختی قرمز اصفهان به ترکیه

صادرات سیب درختی قرمز اصفهان به ترکیه به طور کل میوه های ایرانی به علت کیفیت بالا و کشت مناسب بسیار مورد استقبال داخل و خارج قرار می گیرد. در این راستا سیب درختی قرمز اصفهان با بهترین شرایط و پیشرفته ترین تجهیزات و روشهای نوین و علم روز دنیا به همراه مهندسین دانشمند و متخصص تولید و پرورش می یابد و از این جهت متقاضیان فراوانی دارد و صادرات سیب درختی سهم بزرگی از بازار صادرات را به خود اختصاص داده است.

سیب درختی قرمز ایرانی به علت طعم و ظاهر متفاوت و مرغوبیت بالا مورد تقاضای کشورهای زیادی است و به کشورهای زیادی مانند سوریه و عراق و ترکیه و غیره صادر می شود. تولید کنندگان و کشاورزان بسیاری در ایران در صادرات این میوه فعال هستند و سود زیادی نصیب انها می شود و به اقتصاد ایران کمک بزرگی می شود.

 انواع سیب درختی و از جمله سیب قرمز و زرد درجه یک از همه شهرها و به خصوص اصفهان و شهرستانهای ان به طور مستقیم به کشور ترکیه صادر می شود و رونق خوبی به بازار صادرات میوه ایرانی می دهد و به همین دلیل بازارهای این کشور بسیار مورد توجه صادرکنندگان ایرانی است.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *