مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سیب زرد ماتیکی دماوند

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارقام سیب درختی در ایران را بشناسیدفروش بی واسطه سیب زرد ماتیکی ارومیه

سیب زرد ماتیکی دماوند از ارقام پر طرفدار سیب درختی در بازار می باشد. سیب زرد ماتیکی دارای فروش فوق العاده ای علاوه بر  ایران در کشور های خارجی است. همان طور که از اسم آن مشخص است این سیب ها زرد رنگ هستند اما یک سمت لپ آن قرمز رنگ می باشد. این رقم سیب قابلیت ماندگاری بالا دارد و دارای پوست شیشه ای است. این مجموعه به عنوان مرکز خرید سیب زرد ماتیکی در سر تا سر ایران فعالیت می نماید. 

مرکز خرید سیب زرد ماتیکی دماوند

ارقام سیب درختی در ایران را بشناسید

ارقام سیب درختی در ایران را بشناسید سیب درختی در ایران دارای ارقام متنوعی می باشد. برای این که با این ارقام آشنا شوید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. تعدادی از ارقام سیب ایرانی شامل این موارد می باشند. سیب گلاب که در شهر های اصفهان، تربت حیدریه، شهریار، شیراز، کهنز و صحنه، سیب مشهد که شامل سیب عباسی، نارسیس، پاییزه زرد، دیررس، مربایی، اخلمد و سیب علی موری خراسان می باشد. 
سیب اردبیل ۱ و ۲، سیب اهر یاشکی و سیب تابستانه، سیب تبریز که دارای دو نوع شیخ احمد و شیشه‌ای است.
سیب مراغه با نام سیب مشهدی نوری مراغه، سیب آزایش اصفهان، سیب نایون ارنگه، سیب خورسیجان، سیب قرمز رضائیه، سیب سلطانی شبستر، سیب انگلیسی شیراز، سیب اوغاز شیروان، سیب قندک کاشان، سیب حاجی کرج، سیب زنوز مرند، سیب کولی محلات و … از ارقام سیب ایرانی به شمار می روند. 
این تنوعی که در ارقام سیب درختی ایرانی مشاهده می شود سبب شده که ایران دارای سیب های متنوعی باشد. هر کدام از این ارقام دارای تاریخ رسیدگی مختلفی هستند که وابسته به محلی که در آن پرورش می یابند است.

فروش بی واسطه سیب زرد ماتیکی ارومیه

فروش بی واسطه سیب زرد ماتیکی ارومیه سیب زرد ماتیکی علاوه بر دماوند در شهر های دیگری نیز تولید می شود. سیب زرد ارومیه یکی دیگر از شهر های است که این سیب در آن پرورش داده می شود. کیفیت سیب زرد ارومیه نیز در بازار زبان زد است. همچنین در بین سیب های درختی زرد رنگ سیب زرد ماتیکی دارای تقاضایی بالای می باشد. 
این مجموعه با ارتباط مستقیمی که با تولید کنندگان این نوع سیب دارد فروش سیب زرد را به صورت بی واسطه به عهده دارد. البته باید خاطر نشان کرد که فروش این محصولات از طریق این سایت به صورت عمده و بدون محدودیت به تمامی شهر های ایران انجام می گیرد. 
به این منظور متقاضیان جهت خرید و یا در صورت نیاز به مشاوره برای خرید می توانند با مدیر فروش مجموعه ارتباط برقرار نمایند. به این منظور راه های ارتباطی در سایت موجود است که از آن طریق می توانید ارتباط برقرار نمایید. 

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *