مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سیب درختی زرد مراغه

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگاهی بر تولید سیب درختی در مراغهپخش عمده سیب زرد سردخانه ای مراغه

مرکز خرید سیب درختی زرد مراغه از مراکز معتبر فروش سیب زرد مراغه می باشد. زیرا این مرکز خرید گونه های مختلف از این محصول را، در بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران قرار می دهد.

و از سویی دیگر این مرکز خرید موظف بوده تا شرایط خرید مستقیم سیب زرد را از دست تولید کننده به مصرف کننده فراهم نماید. تا در این راستا مصرف کنندگان دیگر برای خرید سیب زرد، مجبور به پرداخت هزینه های اضافه نگردند.

مرکز خرید سیب درختی زرد مراغه

نگاهی بر تولید سیب درختی در مراغه

نگاهی بر تولید سیب درختی در مراغه در حقیقت شهرستان مراغه به دلیل شرایط اقیلمی، خاک حاصل خیز و آب و هوای مناسب، قابلیت تولید سیب درختی، با درجه کیفی بالایی را خواهد داشت. به گونه ای که مراغه قطب تولید محصولات باغی به خصوص سیب درختی در آذربایجان شرقی می باشد. و در واقع بخش عظیمی از سیب درختی در کشور توسط باغ های سیب در این شهرستان تامین خواهد شد. و در مجموع شهرستان مراغه را می توان به عنوان بزرگ ترین تولید کنندگان سیب درختی در ایران شناخت.

البته لازم به ذکر است که این شهرستان دارای حدود ۱۰۰ هزار هکتار زمین های کشاورزی و باغ های میوه بوده که از این میزان حدود ۲۱ هزار و ۱۵۰ هکتار به کشت گونه های مختلفی از سیب درختی اختصاص یافته است. و به جرات می توان گفت که شهرستان مراغه می تواند به تنهایی بخش عمده ای از نیاز کشور به سیب درختی را تامین نماید.

و در واقع باغ های سیب درختی در شهرستان مراغه اکثرا در ارتفاع هزار و هشتصد متری از دامنه کوه سهند قرار گرفته است. و همین امر باعث شده تا سیب درختی مراغه از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار باشد. 

از این رو سیب مراغه نه تنها در بازار داخلی طرفداران زیادی داشته بلکه مورد توجه صادر کنندگان محصولات کشاورزی در  ایران قرار گرفته است. به طوری که بخش عظیمی از این  محصول، به منظور صادرات به کشور های دیگر ارسال می گردد.

پخش عمده سیب زرد سردخانه ای مراغه

پخش عمده سیب زرد سردخانه ای مراغه

سیب زرد مراغه از نمونه سیب های پرطرفداری بوده که به دلیل طعم و عطر بی نظیری که داشته، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در واقع افراد، به دلیل خواص فراوان سیب زرد و ویژگی های منحصر به فردی که داشته، همواره تمایل به استفاده و خرید آن را خواهند داشت.

و از آن جایی که سیب زرد مراغه از ماندگاری طولانی برخوردار می باشد، بنابراین می توان آن را در سردخانه نگه داری نمود تا در زمان هایی که فصل برداشت این میوه به اتمام رسیده است، همواره سیب سردخانه ای زرد داشته باشیم. و از این رو گونه های مختلف این محصول، از طریق پخش سیب زرد سردخانه ای مراغه به صورت عمده و با کیفیت بالا در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

و در واقع با پخش عمده این محصول می توان سیب زرد درجه یک را در حجم زیاد و با قیمت مناسب تهیه نمود.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *