مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده سیب زرد گلدن دلیشز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سیب درختی رقم گلدن دلیشزخرید سیب درختی زرد گلدن لبنانی

سیب زرد گلدن از رایج ترین گونه های میوه سیب موجود در بازار می باشد که دارای اندازه ای متوسط می باشد و از آن به دلیل فوایدی که برای سلامتی دارد به فراوانی استفاده می شود همچنین برای پذیرایی در مجالس و مهمانی ها نیز کاربرد زیادی دارد. سیب زرد یکی از پرطرفدارترین ارقام مختلف سیب می باشد که قیمت خرید آن به صورت عمده بسیار مناسب تر از قیمت خرده فروشی آن می باشد.

قیمت عمده سیب زرد گلدن دلیشز

مشخصات سیب درختی رقم گلدن دلیشز

مشخصات سیب درختی رقم گلدن دلیشز سیب درختی رقم گلدن دلیشز میوه ای به رنگ زرد می باشد که دارای ظاهری گرد و اندازه ای متوسط می باشد، بافت درونی و گوشتی این نوع از سیب سفید رنگ و میزان بالایی آب دارد به طوری که از آن جهت آبمیوه گیری هم استفاده می کنند. سیب زرد گلدن دارای تعداد هسته های کمی باشد و طعم شیرینی دارد. اگر بخواهیم این نوع از سیب را با انواع دیگر مقایسه کنیم از همه جهات گزینه بهتری می باشد.

وزن این رقم از سیب مناسب است و به همین دلیل از انواع سیب تجاری محسوب می شود، بافت این سیب ترد است و به سبب آبدار بودن انبار داری آن طولانی مدت است. سیب زرد گلدن به خاطر مقاومتی که نسبت به عوامل مختلف محیطی و بیماری ها دارد دارای ظاهری سالم و لوکس می باشد و پوست آن به رنگ زرد یکنواخت و عاری از هر گونه لک و خرابی ناشی از عوامل مختلف می باشد.

سیب زرد لبنانی دارای پوست نازکی است به گونه ای که می توان آن را همراه پوست استفاده کرد چرا که پوست آن نرم و قابل خوردن می باشد و به راحتی هضم می شود. به خاطر کیفیت بالا و درجه یک بودن این نوع از سیب مشاهده می کنیم که نسبت به انواع دیگر قیمت بالاتری دارد. در میوه سیب خواص بی شماری نهفته است و از آن می‌توان به عنوان میوه و همچنین تولید آب میوه و مربا و مارمالاد و … استفاده کرد.

خرید سیب درختی زرد گلدن لبنانی

خرید سیب درختی زرد گلدن لبنانی در کشور ما به سبب وجود باغات فراوان سیب زرد گلدن هر ساله تناژ بالایی از این محصول در کیفیت مطلوب وارد بازار می شود لذا به شکرانه وجود این تولید زیاد خرید سیب زرد از مراکز زیادی در سراسر کشور به صورت عمده و جزیی امکان پذیر است و کمبودی در مراکز خرید سیب احساس نمی شود.

قیمت خرید هر کیلو از سیب لبنانی بسته به میزان تولید آن و همچنین کیفیت آن دارد لذا نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت آن لحاظ کرد و قیمت آن پیوسته در حال نوسان می باشد. 

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *