مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی ممتاز بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

رتبه ایران در تولید سیب درختی در جهانصادرات سیب درختی ممتاز مراغه به عراق

قیمت سیب درختی ممتاز بسته بندی با توجه به آنچه که از کیفیت آن انتظار می رود، تعیین می گردد. در واقع برای قیمت گذاری، محصول از هر نظر بررسی شده و درجه بندی کیفی آن برای مشخص شدن بهای آن به صورت کامل مورد توجه قرار می گیرد. این قیمت البته با نوساناتی که در بازار وجود دارد دچار افت و خیز شده و با تغییرات جزئی همراه خواهد شد.

قیمت سیب درختی ممتاز بسته بندی

رتبه ایران در تولید سیب درختی در جهان

رتبه ایران در تولید سیب درختی در جهان درخت سیب در نقاط معتدل در جهان پرورش می یابد. کم نیستند کشورهایی که به صورت گسترده اقدام به پرورش این درخت و بداشت روزانه از این محصول عالی و پرطرفدار نموده و از آن طریق به تجارت و فعالیت اقتصادی پرداخته اند. ایران در این باره جایگاه خوبی دارد. گفته شده که کشورما رتبه سوم در میان تولید کنندگان برتر سیب در دنیا را از آن خود کرده؛ زیرا 4 درصد از سیب مورد نیاز در بازار را تشکیل می دهد.

اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به این موضوع بپردازیم باید بگوییم که میانگین تولید سیب درختی در کشور ما به 15 تن در هر هکتار می رسد که عدد قابل توجهی ست. هر کیلو از سیب درختی در بازارهای داخلی و خارجی با پرداخت حداقل 1 دلار قابل خرید و فروش می باشد که این ارقام نشان دهنده سودآوری بالایی ست که در این حوزه وجود دارد.
نکته ای که در این باره باید به آن اشاره شود این است که تحریم هایی که بر اقتصاد کشور ما حاکم شده، نتوانسته مانع از فعالیت بسیاری از شرکتها در این حوزه شود. اگرچه امروزه سیب ایرانی در بازارهای اروپایی با برند سیب لبنانی شناخته می شد؛ اما به هر ترتیب امید می رود تا رفع موانعی که بر سر راه تولید و صادرات این محصولات قرار گرفته، بتوانیم فعالیت در این حیطه را توسعه دهیم.
لازم به ذکر است که کشورهایی مثل عراق، ترکمنستان، پاکستان، افغانستان و امارات از مهمترین واردکنندگان سیب درختی ایرانی هستند.

صادرات سیب درختی ممتاز مراغه به عراق

صادرات سیب درختی ممتاز مراغه به عراق سیب درختی در شهرهای مختلفی از کشورمان از جمله در مراغه به صورت گسترده کشت می گردد. صادرات سیب مراغه توانسته سودآوری خوبی را عاید فعالان در این عرصه کرده و همچنین انگیزه تولیدکنندگان را برای تولید بهترین نمونه از این محصولات بالا ببرد. صادرات سیب درختی ممتاز مراغه به عراق از جمله این موارد بوده که البته توانسته رضایت شرکتهای خریدار سیب از عراق را به صورت ویژه تامین نماید.

سیب درختی مراغه از نظر کیفیت در بالاترین سطوح قرار گرفته و توانسته هر آنچه که از کیفیت و مرغوبیت یک میوه اصیل و عالی انتظار می رود را به صورت کامل از خود نشان دهد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *