مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی صادراتی شهرکرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگاهی بر پرورش سیب درختی در شهرکردتولید کننده سیب درختی قرمز شهرکرد

سیب درختی یکی از محصولات باغی کشور می باشد که در تولید سالانه آن در کشور بسیار زیاد است و به همین جهت هم نیاز داخلی به این محصول تامین می شود هم این که بخشی از آن به کشورهای همسایه صادر می گردد. سیب درختی شهرکرد یکی از بهترین انواع این محصول است که در ارقام متفاوت در این شهر تولید می شود. قیمت این سیب با توجه به میزان عرضه آن در بازار متفاوت است و با تغییر در عرضه و تقاضا نوسانات قیمتی متفاوتی را می توان شاهد بود.

قیمت سیب درختی صادراتی شهرکرد

نگاهی بر پرورش سیب درختی در شهرکرد

نگاهی بر پرورش سیب درختی در شهرکرد

استان چهر محال بختیاری یکی از بهترین استان ها برای پرورش سیب درختی است و در این میان شهرکرد با داشتن مساحت قابل توجهی در این استان و شرایط خاص آب و هوایی دارای میزان تولید سالانه سیب درختی فراوانی است.

میزان بارندگی سالانه در این شهر بالاتر از میانگین کشوری است و انواع ارقام سیب به ویژه سیب قرمز و زرد در این شهر به وفور پرورش می یابد همچنین این شهر دارای آب های سطحی فراوانی است و از ذخایر آب زیر زمینی مناسبی برخوردار است و در کل شرایط پرورش سیب در این شهرستان بسیار مساعد می باشد.

میزان برداشت سیب از هر هکتار باغ سیب درختی این شهرستان چیزی در حدود 15 تن می باشد که نسبت به میانگین کشوری رقم بسیار مناسبی است. برداشت انواع سیب درختی شهر کرد از اوایل مهر ماه شروع می شود و تا اواخر آبان ادامه دارد. میزان تولید سیب در این شهرستان فراتر از نیاز استان بوده و بخش قابل توجهی از آن به بازارهای داخلی و سایر استان ها و مقادیر قابل توجهی از آن به کشورهای همسایه مانند عراق صادر می گردد.

تولید کننده سیب درختی قرمز شهرکرد

تولید کننده سیب درختی قرمز شهرکرد تولید کننده سیب درختی قرمز شهر کرد این نوع سیب بسیار خوشمزه و خوش عطر را با قیمت بسیار مناسب و زیر قیمت بازار به کسانی که در زمینه صادرات این محصول فعالیت دارند یا پخش کننده این محصول در سراسر کشور هستند ارائه می کنند. ارتباط مستقیم با تولید کننده این محصول یکی از راه های خرید آسان این محصول است که می تواند با حداقل قیمت ممکن سیب قرمز را در اختیار خریداران عمده آن قرار دهد.

برای ارتباط با تولید کننده این سیب می توان از طریق تماس تلفنی و به راحتی هر مقدار از این سیب را ثبت سفارش کرد همچنین با مراجعه به وب سایت تولید کننده سیب درختی شهر کرد امکان خرید اینترنتی این سیب به سهولت به شکل آنلاین وجود دارد.

سفارشات اخذ شده توسط تولید کننده این سیب در جعبه های پلاستیکی مناسب قرار گرفته و به کلیه نقاط کشور قابل توزیع است.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *