مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی صادراتی ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت سیب درختی در شهر ارومیهفروش عمده سیب درختی زرد ارومیه

سیب درختی محصولی است که در ایران به میزان زیادی تولید می شود با این وجود سیب درختی برخی مناطق و شهر ها نظیر ارومیه ممون است از کیفیت و شهرت بیشتری برخوردار باشد. کیفیت سیب درختی ارومیه به حدی است که گفته می شود به برخی کشور ها نظیر آلمان صادر می گردد. بنابراین طبیعی ای است که قیمت فروش سیب درختی صادراتی ارومیه از سیب های درجه دو و سه بیشتر باشد.

قیمت سیب درختی صادراتی ارومیه

زمان برداشت سیب درختی در شهر ارومیه

زمان برداشت سیب درختی در شهر ارومیه بر اساس داده های موجود ممکن است بتوان گفت استان آذربایجان غربی و مرکز آن شهرستان ارومیه بزرگترین مرکز تولید سیب درختی در کشور به شمار می روند. بنابراین اغراق نخواهد بود که سیب درختی را از مهم ترین محصولات باغی شهر ارومیه به شمار آوریم.

به طور کلی می توان گفت سیب درختی محصولی است که در همه فصل ها برداشت می شود. البته باید توجه کنید که زمان برداشت انواع سیب با توجه به نژاد آن ها و منطقه ای که به عمل می آیند متفاوت است. سیب درختی شهر ارومیه و آذر بیجان غربی نیز با توجه به نژاد درخت  و آب و هوای بخش های مختلف مناطق در دو فصل تابستان و پاییز برداشت می شوند.

سیب درختی های قره آغاج، قره یارپاق، ترکمان و سیب گلاب از گونه های سیب درختی تابستانه آذربایجان غربی به شمار می روند که در فصل تابستان و از اوایل مرداد تا اوایل شهریور به برداشت آن ها اقدام می کند.

انواع سیب درختی پاییزه ارومیه و آذربایجان غربی  محصولاتی هستند که به اعتبار زمان برداشتشان می توان آن ها را سیب پاییزه نامید. بر اساس یافته ها زمان برداشت سیب های پاییزه در ارومیه و سایر نقاط استان آذربایجان غربی از روز های آخر شهریور آغاز شده و تا روز های پایانی مهرماه طول می کشد. بنابراین ممکن است بتوان گفت فاصله ای تقریبا دو هفته ای میان زمان برداشت سیب های درختی تابستانه و پاییزه استان آذربایجان شرقی و ارومیه وجود دارد.

فروش عمده سیب درختی زرد ارومیه

فروش عمده سیب درختی زرد ارومیه سیب زرد ارومیه از انواع سیب تولیدی در این شهرستان محسوب می شود. افزایش قیمت کالا های مختلف ممکن است موجب گرانی این محصول در بازار مصرف شده باشد که این امر خود می تواند به کاهش تمایل خریدار نهایی به خرید این محصول منجر گردد.

البته گران شدن سیب درختی زرد ارومیه به این معنا نیست که دیگر نمی توانید این توع سیب را با قیمتی ارزان تر تهیه کنید. بلکه با مراجعه به مراکز معتبر و منصف فروش عمده سیب درختی زرد ارومیه و خرید آن به مقدار زیاد ممکن است بتوانید ضمن تامین سیب مورد نیاز خود با قیمت ارزان تر، با فروش یا صادرات اضافه محصول خریداری شده در بازار داخل و خارج به کسب سود بپردازید.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *