مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیب درختی قیمت مناسب تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارقام صادراتی سیب درختی آذربایجان شرقیپخش عمده سیب درختی مراغه تبریز

امروزه استان آذربایجان شرقی قطب اصلی تولید انواع سیب درختی تبریز در ارقام گوناگون با بهترین و مرغوب ترین درجه کیفیت قلمداد شده است که فروش آن با توجه به درجه کیفی و کمی آن به روش مستقیم و با وجود حذف واسطه ها در سراسر دنیا امکان پذیر می باشد زیرا فروش به این طریق هم برای خریدار ارزان تر و هم برای فروشنده از سود و ارزآوری زیادی برخوردار می باشد.

فروش سیب درختی قیمت مناسب تبریز

ارقام صادراتی سیب درختی آذربایجان شرقی

ارقام صادراتی سیب درختی آذربایجان شرقی

سیب درختی آذربایجان شرقی در ارقام مختلف به رقم پاییزه و تابستانه موجود هستند که هر کدام بسته به نوع فصل دارای ارقام جداگانه بوده که از ارقام سیب پاییزه می توان به رقم گلدن و رد اشاره نمود که نمونه ممتاز و درجه یک استان به حساب آمده و نیز از جنبه صادراتی، انبارداری و ارزآوری بالایی در نوع خود برخوردار می باشند.

همچنین ارقام تابستانه که از این ارقام می توان به رقم سیب مشکی، گلاب، شیخ احمد و غیره اشاره داشت که به صورت پراکنده و رویشی در این استان وجود دارد که از نوع درجه دو و سه می باشند.

هم اکنون اراضی و باغات زیادی در این استان زیر کشت این محصول عمده قرار گرفته اند که با وجود مواد اولیه ارگانیک و مرغوب در کشت آن از جمله: رعایت اصول کشاورزی با توجه به زمین های حاصلخیز، خاک مناسب، آبیاری به موقع محصول، دما و رطوبت کافی، کود و بذر عالی، نور و غیره سبب کیفیت بالای محصول شده که علاوه بر داخل کشورهای خارجی را مورد توجه خود قرار داده است.

همچنین از دلایل و معیارهای اصلی این نوع محصول عمده علاوه بر کیفیت آن می توان به معيارهای ظاهری و عطر و طعم بالای آن سبب شده که بیشتر این محصول روانه بازارهای داخلی و خارجی  شود.

پخش عمده سیب درختی مراغه تبریز

پخش عمده سیب درختی مراغه تبریز

مراغه نیز یکی دیگر از شهرهای استان آذربایجان شرقی می باشد که قطب اصلی تولید در زمینه سیب درختی است که هر ساله با تعداد تناژ بالا و نیز سفارشات بالا این محصول را با بهترین و مطلوب ترین نوع به اکثر کشورهای عربی از جمله: عراق، سوریه، امارات و دیگر کشورها صادر می نماید که صادرات نقش عظیمی بر کیفیت بالای محصول، تولیدات بیشتر آن، رقابت بین انواع برندهای ایرانی و خارجی و از همه مهمتر بر پیشرفت و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا می نماید.

همچنین پخش عمده سیب درختی مراغه توسط نمایندگی ها و مراکز عمده فروش به روش مستقیم و با حذف دلالان امکان پذیر می باشد که سبب می شود این محصول با بهترین نحو ممکن با کیفیت عالی و قیمت مناسب در بازارهای هدف عرضه شود که فروش به این روش بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *