مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیب درختی ممتاز مراغه

آنچه در این مقاله می خوانید...

برداشت سیب درختی پاییزی مراغهخرید ارزان سیب درختی صادراتی مراغه

 فروشنده سیب درختی مراغه این‌ سیب های با کیفیت عالی و سالم را به‌صورت جعبه‌ای به فروش می‌رساند بسته بندی این سیب ها به گونه ایست که در اثر عوامل مختلف حمل و نقل کیفیت اولیه خود را حفظ می کنند. سیب مراغه انواع مختلفی دارند که هر یک قیمت مختص خود را دارند به طوری که می‌توانیم به سیب زرد ماتیکی مراغه سیب قرمز مراغه درختی سرخ سیب لبنانی مراغه و … اشاره کنیم.

فروشنده سیب درختی ممتاز مراغه

برداشت سیب درختی پاییزی مراغه

برداشت سیب درختی پاییزی مراغه  شهرستان مراغه دارای درخت انبوه سیب است که این میوه ها را به صورت انحصاری تولید می کند و توانسته قطب تولید کشور شود این محصولات دارای طعم و خاصیت ویژه هستند کیفیت فوق العاده بالای آنها باعث محبوبیت شان در بین مردم شده از این سیب‌ها فرآورده های مختلفی تهیه می‌شود به طوری که می‌توانیم به مربا سازی سوغات محلی سیب خشک و غیره اشاره کنیم.

 ظرفیت سردخانه هایی که در این شهرستان وجود دارد حدود ۱۸۰ هزار تن می باشد که میزان تولید سیب در شهرستان مراغه ۱۰۰ درصد این ظرفیت است و می‌توان گفت بیش از ۳۰۰ هزار تومان سیب پاییزی در این شهرستان تولید می‌ شود که ۶۰ درصد این محصول ذخیره‌ سازی می گردد.

 زمان برداشت سیب مراغه پاییز است در این زمان سیب ها جهت ذخیره سازی در سردخانه آماده هستند و توسط باغداران در سراسر شهرستان برداشت می شوند و در بسته بندی های جعبه ای قرار می گیرند سپس مقداری از این محصولات برای مرحله صادرات آماده شده و بقیه ذخیره‌سازی شده و به عنوان میوه عید در فصل بهار وارد بازار فروش می‌شود

خرید ارزان سیب درختی صادراتی مراغه

خرید ارزان سیب درختی صادراتی مراغه سیب صادراتی مراغه معمولاً کیفیت بسیار بالایی دارد به طوری که این سیبها اندازه درشتی دارند سالم هستند بدون هیچ گونه خط و خش و خرابی و زندگی می باشند تا معطر منحصر به فردی دارند و کیفیت بالاتری نسبت به سیب های موجود در سطح کشور دارند.

این سیب ها در بسته بندی های مخصوص میوه های صادراتی قرار می‌گیرند و به کشورهای مجاور صادر می‌شوند قیمت ‌سیب صادراتی مراغه نسبت به سیب ‌های دیگر بیشتر است و کیفیت بالاتری نیز دارد.

 برخی از افزایش قیمت هایی که در این محصول مشاهده می ‌شود به خاطر وجود واسطه گری های زیاد می باشد به طوری که برای جمهوری اسلامی و از باغات واسطه گری ها این سیب‌ها را جمع آوری کرده و با قیمت بیشتری می فروشند

خرید سیب مراغه به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از خرید مستقیم از باغداران می باشد که معمولاً این محصول را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند و راه دیگر به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق این سایت است که بهترین محصول را در اختیار شما قرار میدهد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *