مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیب درختی بسته بندی ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارومیه رتبه نخست تولید سیب در کشورعرضه مستقیم سیب درختی صادراتی از باغدار

 در حال حاضر فروشنده سیب درختی ارومیه آن را به صورت دست چین و بسته بندی شده در بهترین کیفیت و نیز قیمت بسیار منصفانه در اختیار مشتریان  داخلی و خارجی این محصول قرار می دهد که به طور حتم توانسته اعتماد و رضایت آنان را نیز جذب نماید. اغلب این فروشنده محصول خود را به صورت عمده و مستقیم عرضه می کند که ارزان تر و مقرون به صرفه تر به دست مشتریان آن برسد.

فروشنده سیب درختی بسته بندی ارومیه

ارومیه رتبه نخست تولید سیب در کشور

ارومیه رتبه نخست تولید سیب در کشور

رتبه نخست تولید سیب در کشور از آن استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه است چرا که این شهر به دلیل بهره مندی از زمین های مساعد و نیز فراوانی بارش های سالیانه کشاورزی توانسته سطح وسیعی از اراضی خود را به کشت درخت سیب اختصاص داده که به دلیل عدم بهره گیری از سموم محصولی کاملا طبیعی و ارگانیک را تولید و در نهایت روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید که همین ویژگی منحصر به فرد منجر به افزایش تقاضا در داخل و خارج از کشور گردیده است.

باید خاطر نشان کرد که تولید سیب ارومیه بر پایه دانش های به روز کشاورزی و نیز بهره مندی از نیرو های متخصص این حوزه صورت می پذیرد که در افزایش حجم و کیفیت تولید این میوه بهشتی نقش بسزایی را ایفا نموده است و از طرفی نیز باعث برتری بر سایر ارقام تولید شده در کشور گشته است.

البته ناگفته نماند که طعم و کیفیت و هم چنین وجود حداقل آفت زدگی در این نمونه سیب منجر به صادرات این سیب به اقصی نقاط دنیا نیز شده است که همین امر علاوه بر رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه ای و کشوری باعث ترغیب باغداران این شهر به اختصاص دادن سطح بیشتری از اراضی خود کشت این نوع درخت گردد.

عرضه مستقیم سیب درختی صادراتی از باغدار

عرضه مستقیم سیب درختی صادراتی از باغدار

امروزه عرضه مستقیم سیب صادراتی ارومیه از سوی باغدار به بازار های هدف صورت می پذیرد تا با کوتاه نمودن دست واسطه گران سود جو علاوه بر کسب سود بیشتر برای خود این محصول ارزان تر به دست مصرف کننده رسیده و از قانون حمایتی آنان دفاع کرده باشد.

همواره به دلیل وجود دلالان در هنگام عرضه و تقاضا برای این محصول، سیب ارومیه به قیمت پایین تر از باغدار خریداری و با نرخ بیشتری به دست مصرف کننده می رسید که بیشترین سود از آن واسطه ها می گردید ولی امروزه با عرضه مستقیم منافع دو طرف معامله یعنی باغدار و مصرف کننده عادلانه حفظ گردیده است که این امر رضایت مندی دو طرف را به دنبال داشته است و این امید را در باغدار برای تلاش بیشتر و نیز ارتقا سطح کیفیت محصول سیب خود ایجاد نموده است.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *