مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیب درجه یک صادراتی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درجه یک صادراتی کدامند؟صادرات سیب درجه یک ایرانی

سیب درجه یک ایرانی توسط کشاورزان ماهر در بسیاری از مناطق ایران پرورش می یابد ولی قطب تولید سیب در آذربایجان غربی به خصوص شهرستان های نقده، اشنویه و شهر ارومیه می باشد که به مقدار انبوهی این میوه را تولید می کنند و پس از جمع آوری کردن آن به سرد خانه برای انبارداری انتقال می دهند تا این محصول را به توانند به مدت طولانی و تا فصل بهار نگه داری کنند و سپس به بازار فروش عرضه کنند.

فروشنده سیب درجه یک صادراتی ایرانی

انواع سیب درجه یک صادراتی کدامند؟

انواع سیب درجه یک صادراتی کدامند؟ بیشترین پرورش و کاشت سیب در ایران در شهرستان نقده می باشد در این شهرستان به دلیل وجود آب و هوای مساعد برای بار دهی و کیفیت اعلای این میوه بسیار مناسب می باشد. کارگران سیب تولیدی را به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی و داخل سبد های مخصوص به ترتیب ردیف قرار می دهند و برای انبارداری به سردخانه ها می فرستند. سیب های پاییزه که به سردخانه منتقل شده اند معمولا در فصل زمستان و بهار به خصوص برای عید نوروز روانه بازار فروش می گردند.

درخت سیب دارای ارقام مختلف بومی و خارجی  می باشد از بهترین و پر کاشت ترین آن ها می توان به سیب زرد و قرمز لبنانی، سیب فرانسه ،سیب قرمز مراغه، سیب گل شاهی پیش رس یا اسمیت اشاره کرد که به دلیل بار آوری فراوان و کیفیت مناسب محصول در بین کشاورزان محبوبیت  پیدا کرده است هم چنین ارقام پا کوتاه سیب نیز در طی دهه ی اخیر بسیار کاشت می شود و به دلیل زودرس و پر بار آوری و کیفیت عالی محصول خواهان زیاد دارد. رقم اسمیت که به سیب سبز مشهور است بازار پسندی خوبی دارد ولی بیشتر در شهر های بزرگ خواهان دارد و مزه ی ترشی دارد.

صادرات سیب تابستانی و پاییزی با طعم های مختلف ترش و شیرین هر کدام به صورت جداگانه و با توجه به تقاضای مشتری و خریداران به فروش می رسد. این محصول علاوه بر تقاضای زیاد در کشور برای صادرات نیز بسیار مناسب است و به صورت انبوه و عمده به کشور های هم جوار از جمله عراق، ترکیه، افغانستان و غیره صادر می شود و به دلیل کیفیت عالی و قیمت ارزان آن خریداران زیادی دارد.

صادرات سیب درجه یک ایرانی

صادرات سیب درجه یک ایرانی انواع سیب صادراتی درجه یک در سراسر کشور توزیع می شود و به بهترین شکل ممکن بسته بندی می شوند و برای عرضه ی این محصول در زمستان به سردخانه ها انتقال می یابند. فروش این محصول توسط دلالان از سردخانه یا ممکن است توسط کشاورز سر زمین به فروش رسد و خریدار می تواند این محصول را به صورت عمده یا خرده و با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب به بازار فروش عرضه کند تا مردم از فواید آن بهره به برند.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *