مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروش سیب درختی قرمز ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارقام سیب درختی در شهر ارومیهصادرات سیب درختی ارومیه به روسیه

سیب درختی ارومیه از شهرت بسیار بالایی برخوردار است چرا که دارای کیفیت بالایی می باشد و به همین جهت انواع سیب درختی تولید شده در ارومیه همچون سیب درختی قرمز خریداران بی شماری دارد. بنابراین با توجه به تقاضا بلا جهت خرید این میوه های مرغوب و با کیفیت عمده فروش سیب درختی ارومیه به شیوه های مختلفی به توزیع آن در بازار می پردازد تا مشتریان با استفاده از آسان ترین روش ها بتوانند به خرید این میوه های خوشمزه در حجم بالا بپردازند. 

عمده فروش سیب درختی قرمز ارومیه

ارقام سیب درختی در شهر ارومیه

ارقام سیب درختی در شهر ارومیه شهر ارومیه از جمله بزرگترین شهرهای تولید کننده سیب درختی در کشور می باشد که در حدود 30 درصد کل سیب درختی های کشور در این استان تولید می گردد.

معمولا انواع سیب درختی ارومیه در باغات این استان با استفاده از روش های متنوعی پرورش داده می شوند که با توجه به شرایط آب و هوایی و پرورش مناسب آنها از کیفیت بالایی برخوردار می گردند.

می توان برخی از رایج ترین ارقام سیب درختی تولید شده در شهر ارومیه را به صورت زیر بیان کنیم:

سیب گالا: از جمله سیب های می باشد که به صورت قلبی شکل است و بر روی آن نوارهای نارنجی و صورتی نیز مشاهده می شود. این سیب بسیار آبدار و ترد می باشد و از بوی خوشی برخوردار است و دارای مزه شیرینی است.  این سیب را به شیوه های مختلفی همچون خام، پخته شده یا در سس استفاده می نمایند.

سیب گرانی اسمیت: از جمله سیب های می باشد که دارای رنگ سبز لیمویی بوده و بسیار آبدار و ترد می باشد و دارای طعمی ترش است و معمولا به صورت خام استفاده می شود یا در پای سیب به کار گرفته می شود.

سیب فوجی: از جمله سیب های می باشد که دارای رنگ های متنوعی همچون قرمز پر رنگ، زرد مایل به قرمز، زرد مایل به سبز و … می باشد و بسیار شیرین و ترد بوده و معمولا به صورت خام یا پخته مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات سیب درختی ارومیه به روسیه

صادرات سیب درختی ارومیه به روسیه امروزه انواع متنوعی از سیب درختی ها در ارومیه تولید می شود که ازجمله آنها می توان به سیب قرمز ارومیه، سیب گلدن دلشیز ارومیه، سیب برابرن ارومیه، سیب گلاب ارومیه اشاره کرد.
با توجه به خصوصیات منحصر به فرد و کیفیت بالایی این سیب ها بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند و به همین جهت صادرات سیب درختی ارومیه به کشورهای مختلف نظیر روسیه در هر سال حجم بالایی صورت می گیرد. 

معمولا صادرات این محصولات فواید بسیار زیادی برای بخش کشاورزی و باغداری ارومیه به دنبال دارد چرا که موجب سود بالایی باغداران گردیده است و آنها با انگیزه بیشتری به تولید بهترین ارقام سیب ارومیه می پردازند.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *