مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده سیب زرد مراغه از سردخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه نگهداری سیب درختی در سردخانهصادرات سیب زرد لبنانی مراغه به کویت

سیب زرد مراغه یک محصول با کیفیت با طعم فوق العاده عالی می باشد که به دلیل طعم عالی و خواص فراوان بسیار پر طرفدار می باشد و کشور ما تولید کننده این محصول در حجم بالا می باشد. از جمله بهترین تولید کنندگان سیب زرد شهرستان مراغه می باشد که این محصول را جهت ماندگاری بیشتر در سرد خانه ها نگهداری می کند. عرضه عمده سیب زرد مراغه از سرد خانه با کیفیت فوق العاده عالی در نازلترین قیمت انجام می گیرد.

عرضه عمده سیب زرد مراغه از سردخانه

شیوه نگهداری سیب درختی در سردخانه

شیوه نگهداری سیب درختی در سردخانه نگهداری سیب درختی در سرد خانه با رعایت استاندارد هایی انجام می گیرد تا ماندگاری این محصول افزایش یابد و با کیفیت بهتری به دست مشتریان برسد.

برای نگهداری سیب در سرد خانه مرغوب ترین محصولات انتخاب می شوند و این محصول به صورت سورت شده با کیفیت ممتاز می باشد.

در واقع جهت نگهداری طولانی مدت سیب لازم است کیفیت آن مورد بررسی قرار گیرد و از سیب های نامرغوب و دارای لکه و فاسد شدگی استفاده نشود زیرا سیب های نامرغوب ماندگاری بالایی ندارند و حت قرار دادن یک محصول نامرغوب در کنار سیر محصولات سبب خراب شدن و فاسد شدن بقیه سیب ها می شود.

در مرحله بعد لازم است در بسته بندی های مناسب قرار گیرند و جعبه هایی که هوا به خوبی در آنها جریان داشته باشد بسیار مناسب هستند و البته لازم است این جعبه ها تمیز و بهداشتی و از جنس مناسبی انتخاب شوند به طوری که زمینه برای رشد میکروب و کپک را نداشته باشند.

همچنین نگهداری جعبه سیب در سردخانه ها باید با فاصله از سطح زمین  و دیوار انجام می گیرد تا در صورت نم دار بود و یا هر گونه آلودگی سطح سرد خانه سیب ها در تماس با آن قرار نگیرند.

صادرات سیب زرد لبنانی مراغه به کویت

صادرات سیب زرد لبنانی مراغه به کویت

صادرات سیب زرد لبنانی مراغه به کویت با کیفیت ممتاز انجام می گیرد و این کشور به دلیل کیفیت مرغوب محصولات و قیمت مناسبی که دارند این محصول را در حجم بالایی خریداری می کند.

در واقع تولید کنندگان  سیب مراغه این محصول را هر ساله به قصد صادرات و با توجه به استاندارد های وارداتی کشور های مختلف با کیفیت عالی تولید می کنند و آن را پس از جداسازی سیب های مرغوب و درجه یک در بسته بندی های مناسب و شکیل برای صادرات تهیه می کنند.

صادر کنندگان این محصول جهت تهیه این محصول می توانند از طریق سایت معتبر ما این محصول را مشاهده و از نظر کیفیت و قیمت مورد بررسی قرار دهند و همچنین با مشاورین این سایت تماس گرفته و اطلاعات کافی را به دست آورند ضمن اینکه خریداران می توانند به راحتی این محصول را سفارش و خریداری نمایند.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *