مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیب درختی زرد به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع سیب درختی صادراتی ایرانمرکز فروش سیب درختی زرد درجه یک

صادرات سیب درختی زرد به عراق به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد. این شرکت ها انواع محصولات کشاورزی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می شود. سیب درختی یکی از محصولات پرارزش ایرانی است که کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد و قیمت آن هم پایین می باشد از این جهت در کشور عراق مشتری زیادی دارد. 

صادرات سیب درختی زرد به عراق

معرفی انواع سیب درختی صادراتی ایران

معرفی انواع سیب درختی صادراتی ایران سیب های درختی با توجه به این که در چه منطقه ای از کشور پرورش پیدا کرده اند و همچنین کیفیت و مرغوبیت آن دارای قیمت متنوعی می باشند.  سیب میوه ای است که در ایران به میزان زیادی کاشته و برداشت می شود این محصول با توجه به نوع منطقه ی پرورش سیب دارای طعم های مختلفی می باشد و در ابعاد درشت و کوچک به بازار عرضه می شود. نمونه های باکیفیت و درشت مخصوص صادرات می باشند و به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و حتی اروپایی و آسیایی صادر می شوند. 

و اما نمونه های ریزتر با این که کیفیت خوبی دارند اما برای مصارف داخلی استفاده می شود. سیب های صادراتی قیمت بیشتری نسبت به نمونه های داخلی دارند و هر ساله بنا به درخواست مشتریان بر میزان صادرات این محصول افزوده می شود. سیب زرد صادراتی در بسته بندی های شیک و جدید به بازاز عرضه می شود. بسته بندی مدرن و شیک از جمله دلایل جذب مشتری می باشد. 

سیب های درختی باید به گونه ای بر روی هم چیده شوند که در اثر فشار و ضربه به محصول آسیبی نرسد. از این جهت از بسته بندی های پلاستیکی و یا صندوقی استفاده می شود. 

مرکز فروش سیب درختی زرد درجه یک

مرکز فروش سیب درختی زرد درجه یک مرکز فروش سیب درختی زرد درجه یک به صورت اینترنتی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. در این مرکز فروش انواع سیب با کیفیت در ابعاد مختلف و به قیمت های متنوع قرار دارند که مشتریان با توجه به نیاز خود به صورت عمده ای و یا جزئی خرید خود را انجام می دهند. کسانی که در شهرهای دور دست زندگی می کنند و همچنین وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند می توانند به صورت اینترنتی خرید کنند. 

خریداران این محصولات اغلب مغازه داران و فروشگاه ها در سراسر کشور می باشند که این محصول را به صورت عمده ای می خرند و به صورت جزئی و گران تر می فروشند. سیب درختی درجه یک از طریق این سایت به فروش می رسد. 

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *