مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیب درختی درجه یک کردستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قوانین صادرات سیب درختی ایرانخرید عمده سیب درختی ارزان کردستان

سیب یکی از انواع محصولات باغی است و در مناطق مختلف کشور کاشت و برداشت می گردد. سیب دارای گونه های زیادی می باشد و بیش از 7000 نوع گونه سیب در دنیا شناسایی شده است. این میوه گوشتی است و دارای خواص و ارزش غذایی بالایی می باشد. سیب درختی کردستان به عنوان یکی از بهترین سیب درختی ایرانی شناخته می شود. صادرات سیب درختی درجه کردستان از رونق خوبی برخوردار است و به دلیل کیفیت بالای محصول به کشور های مختلف ارسال می شود.

صادرات سیب درختی درجه یک کردستان

قوانین صادرات سیب درختی ایران

قوانین صادرات سیب درختی ایران همان طور که گفته شد یکی از بهترین سیب ها در بازار های جهانی سیب کشورمان می باشد که بیشتر در مناطق کوهستانی کاشت و تولید می گردد. از همین رو به کشور های مختلف از جمله اروپا و آمریکا صادر می گردد. صادرات سیب درختی ایران به کشور های دنیا دارای قوانین و ضوابطی است که در این مطلب به آن می پردازم.

از جمله قوانین صادرات سیب بحث کیفیت و مرغوبیت سیب می باشد. سیب ها صادراتی برای ارسال بایستی از نظر کیفیت درجه بندی گردند که معمولاً ممتاز، درجه یک و درجه دو تقسیم بندی می شوند. درجه بندی بدین منظور صورت می گیرد که از لحاظ کیفیت و ویژگی های ظاهری قابل تفکیک بوده که این امر شامل سالم بودن گوشت میوه، فاقد لک بدون و ضربه دیگی و لکه سیاه، نبود فساد در داخل سیب و… است.

از دیگر قوانین صادرات سیب نوع بسته بندی می باشد. بسته بندی بایستی به گونه ای باشد تا جریان هوا در آن در حال تبادل بوده و به خوبی در تمام قسمت های بسته بندی گردش هوا وجود داشته باشد تا موجب پوسیدگی در محصول نگردد. نوع بسته بندی ، وزن و اندازه آن بایستی بر اساس درخواست و تقاضای مشتری باشد. یکی دیگر از قوانین نشانه گذاری و درج مشخصات فنی بر روی محصول و بسته بندی جهت صادرات می باشد که شامل نوع گونه سیب، نام تولید کننده و یا صادر کننده، تاییدیه ها و ثبت علامت استاندارد و… می باشد و از جمله و=مواردی است که بایستی بر روی کالا درج گردد.    

خرید عمده سیب درختی ارزان کردستان

خرید عمده سیب درختی ارزان کردستان خرید سیب درختی ارزان کردستان به صورت عمده از راه های مختلف امکان پذیر می باشد. خرید از طریق سایت اینترنتی تولید کننده یکی از راه های خرید عمده می باشد. از طریق این روش در کمترین زمان ممکن سیب با کیفیت کردستان را با قیمت ارزان و مناسب تر از بازار می توان تهیه نمود.

تولید کننده برای توزیع گسترده سیب درختی کردستان و تسهیل در خرید توسط مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است و با عرضه انواع سیب درختی زمینه خرید عمده سیب به صورت غیر حضوری را برای مشتریان فراهم آورده است. مشتریان نیز با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت محصول آن را با قیمت ارزان و بدون واسطه از تولید کننده خریداری می نمایند.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *