مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده سیب درختی قرمز ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختی ایرانی را بشناسیدخرید مستقیم سیب درختی زرد عمده

سیب درختی قرمز ارومیه از جمله میوه هایی است که به صورت عمده خریداری می شود. خرید سیب درختی عمده از باغداران ارومیه علارغم داشتن کیفیت، به دلیل این که به طور مستقیم خریداری می شود، قیمت مناسب تری نسبت به سطح بازار دارد. خرید عمده این محصول جهت صادرات نیز بسیار زیاد است. از مزیت های خرید عمده می توان کاهش قیمت و هزینه حمل ونقل را نام برد.

خرید عمده سیب درختی قرمز ارومیه

انواع سیب درختی ایرانی را بشناسید

انواع سیب درختی ایرانی را بشناسید سیب درختی در انواع و ارقام مختلفی در کشور ایران تولید می شود که در سطح بازار های داخلی و خارجی فروش بالایی داشته است. یکی از انواع سیب درختی ایرانی، سیب نور مراغه می باشد که در دو نوع سفید و قرمز وجود دارد. سیب مراغه اندازه ای نسبتا بزرگ، محکم و آبدار دارد و دارای طعمی شیربن است که کمی به سمت ترشی می رود. این نوع سیب دارای درختی قوی و پابلند می باشد که در منطقه مراغه کشت می گردد.

سیب گلاب نیز در کشور ایران تولید می گردد که منشا آن شهر های اصفهان، تربت حیدریه، شیراز می باشد. این نوع سیب در حجم های متوسط تا کوچک وجود دارد که پوست آن به رنگ سفید کرمی است و رگه های قرمزی روی پوست آن وجود دارد. این نوع سیب از ارقام زود رس می باشد به طوری که درخت آن در ۳ یا ۴ سالگی به بار می نشیند و بسیار معطر، شیرین و آبدار می باشد.

سیب ارومیه نیز از مرغوب ترین انواع سیب های درختی ایران می باشد که در رنگ های سبز و قرمز موجود می باشد و بیشتر جهت صادرات به کشورهایی نظیر؛ روسیه، کویت، پاکستان ارسال می شود. سیب هایی به نام زرد و قرمزلبنانی که به نام گلدن و رد دلشیز شناخته می شوند و در ارومیه برداشت می شوند. 

ازانواع دیگر سیب درختی ایرانی می توان؛ سیب درختی گالا، برابرن، فوجی و گرانی اسمیت را نام برد که هر کدام با توجهبه شرایط خاصی کشت و برداشت می شوند.

خرید مستقیم سیب درختی زرد عمده

خرید مستقیم سیب درختی زرد عمده بسیاری از تولید کنندگان سیب درختی زرد شرایط خرید مستقیم را از طریق ایجاد نمایندگی ها و مراکز معتبری در سرتاسر کشور فراهم کرده اند. با خرید مستقیم سیب درختی به صورت عمده به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده بسیار مقرون به صرفه می باشد.

هم چنین فروشگاه های اینترنتی آنلاین نیز به صورت مستقیم انواع سیب درختی زرد را با قیمتی مناسب ارائه می دهند که در صورت خرید عمده نیز قیمت ها کاهش می یابد. از مزیت های دیگر خرید مستقیم می توان کاهش هزینه حمل و نقل را نام برد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *