مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده سیب درختی زرد گلدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع سیب زرد کدام است؟صادرات سیب زرد گلدن لبنانی به روسیه

سیب زرد جزو میوه های بسیار پر خاصیت و خوش طعم می باشد که در کشور ما هم به فراوانی کشت و برداشت می گردد. سیب زرد دارای خواص بیشماری برای بدن می باشد از اینرو، مردم استفاده زیادی از این سیب می‌ کنند. سیب زرد گلدن جزو یکی از بهترین نوع سیب های درختی زرد می باشد که افراد می توانند جهت خرید عمده این محصول بطور مستقیم و با قیمتی کمتر، از مراکز عرضه آن اقدام نمایند.


خرید عمده سیب درختی زرد گلدن

بهترین نوع سیب زرد کدام است؟

بهترین نوع سیب زرد کدام است؟

معرفی بهترین نوع سیب زرد:
در بازار انواع و اقسام سیب زرد وجود دارد. در میان آن ها، سیب زرد لبنانی جزو بهترین نوع سیب موجود در بازار می باشد. این محصول دارای درختی بلند قامت می‌ باشد و به شکل گسترده‌ رشد می‌ کند. سیب زرد گلدن کیفیت بسیار بالایی دارد و غالباً در اواخر فصل تابستان یعنی شهریور و اوایل فصل پاییز یعنی مهر ماه، این محصول قابل برداشت است. سیب زرد گلدن جزو سیب های زرد مشتری پسند و البته تجاری در بازار به حساب می آید. این سیب به جهت رشد و تکثیر باید گرده افشانی شود و از این طریق می توانیم تعداد نهال بیشتری از این سیب را داشته باشیم .

 شرایط مورد نیاز جهت رشد سیب گلدن:
سیب گلدن جهت رشد می تواند در هر خاکی خود را با آن وفق بدهد. اما غالباً خاک های لومی که سبک هستند و سرشار از مواد آلی می باشند، جهت رشد این سیب بسیار مناسب است.

شرایط آب و هوایی مناسب جهت رشد سیب گلدن:
سیب گلدن جزو درختانی می باشد که بیشتر در مناطق سرد رشد خوبی دارد. اگر شرایط مورد نیاز برای این درخت به خوبی تامین نشود، تولید این سیب مقرون به صرفه نمی باشد و در مناطقی که دارای زمستان های سرد است، این محصول به خوبی پرورش نمی ‌یابد و محصول کمی به دست می آید. اگر شرایط آب و هوایی برای رشد این سیب مناسب نباشد، رنگ سیب بد است و بافت آن سست و مزه خوبی نخواهد داشت.


 

صادرات سیب زرد گلدن لبنانی به روسیه

صادرات سیب زرد گلدن لبنانی به روسیه

 نام دیگر سیب گلدن در بازار، سیب زرد لبنانی می باشد. که جزو بهترین نوع سیب تجاری در ایران است. رنگ این سیب کاملا زرد است و گوشت آن سفید، آبدار و شیرین می باشد. به سبب کیفیت بالای سیب زرد گلدن، استقبال خوبی در بازار از این سیب می شود.

از اینرو این محصول به کشورهای دیگر صادر می‌ شود. یکی از این کشورها، کشور روسیه است که همیشه خواهان خرید این سیب می باشد و برای خرید آن هزینه خوبی پرداخت می ‌کند.

سیب زرد گلدن لبنانی غالبا در مناطق سردسیر کشور مانند استان های آذربایجان به خوبی پرورش می‌ یابد و این استان ها جزو بزرگترین تولید کنندگان این محصول به حساب می ‌آیند. سیب زرد لبنانی یک میوه‌ ای می باشد که ظاهری درشت دارد و آفت کمی می‌ زند و دارای ظاهری مجلسی و مناسب است. هر سال، صادرات سیب زرد برای کشور درآمد زایی بسیار خوبی دارد.

چنانچه علاقه زیادی به مصرف این سیب دارید می توانید آن را به صورت عمده خریداری کنید تا قیمت آن برایتان کمتر شود و مقرون به صرفه گردد.

 

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *