مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیب قرمز نمین اردبیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

فصل برداشت سیب درختی در اردبیلفروشنده سیب گوشت قرمز اردبیل

سیب یکی از متنوع ترین میوه ها و میوه ای برای تمام فصول است که نوع قرمز رنگ آن در شهرستان نمین اربیل به عمل آمده و برداشت می گردد. خرید سیب قرمز اردبیل همچنان افزایش داشته و می توان انواع با کیفیت آن را از این مجموعه دریافت کرد که هم به صورت جعبه ای و هم به شکل کیلویی انجام می گیرد.

خرید سیب قرمز نمین اردبیل

فصل برداشت سیب درختی در اردبیل

فصل برداشت سیب درختی در اردبیل اردبیل یکی از بزرگ ترین مراکز تولید سیب قرمز در شمال غرب کشور بوده که شهرستان های نمین و مشگین شهر از جمله مراکز تولید در این استان می باشند.

  • سیب های درختی این ناحیه مانند هر نوع میوه ای دارای فصل برداشت به خصوص بوده و در آن زمان چیدن سیب ها از روی درخت ها آغاز می شود.
  • فصل برداشت آن معمولا در نزدیکی های ماه مهر و اواجر شهریور شروع می شود و به این معنی است که درختان در فصل بهار شگوفه داده و کم کم میوه آن ها در اواخر تابستان رشد کرده و آماده برداشت است.
  • گاها فصل برداشت آن می تواند به دلایلی زود تر و یا دیر تر انجام شود، به طور مثال در برخی سال ها که شرایط جوی و اقلیمی در اواخر تابستان تغییر کرده و زود تر از موعد بارش ها و دما های پایین شروع می شود، فصل برداشت آن به اوایل شهریور منتقل خواهد شد.
  • از طرفی ممکن است که به دلایل مختلفی درختان نتوانند تا پایان تابستان میوه بدهند و به اصطلاح دارای میوه های کال و نرسیده هستند، به همین دلیل برداشت آن به اواخر مهر ماه موکول می شود تا سیب ها به طور کامل برسند.
  • با استفاده از برخی کود های گیاهی و هورمون های گیاهی طبیعی نیز می توان فصل برداشت آن را کوتاه تر کرده و سبب شد که در مدت زمان اندکی میوه ها رشد کرده و محصول دهند.

فروشنده سیب گوشت قرمز اردبیل

فروشنده سیب گوشت قرمز اردبیل فروشنده سیب درختی، سیب گوشت قرمز اردبیل را در تناژ های بالا و به قیمت های بسیار ارزان به فروش می رساند.

این فروشنده در تلاش است تا بهترین و ارگانیک ترین سیب های تولید شده در اربیل را به مشتریان خود ارائه کند و به این منظور از باغ های مختلف این استان به ویژه نمین سیب ها را آماده و سپس بر حسب سفارشات به فروش می رساند.

برای ارسال سیب های درختی درجه یک در صورتی که به صورت خرده باشد از جعبه های کیلویی استفاده شده و در صورتی که مقدار های بسیار بالا سفارش داده شود، معمولا در کارتن های بزرگ، توسط ماشین های مخصوص حمل میوه به متقاضیان محترم ارسال خواهد شد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *