مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده سیب درختی قرمز مراغه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاصد صادراتی سیب درختی مراغهصادرات سیب درختی بسته بندی مراغه به روسیه

مراغه از جمله بهترین تولید کنندگان سیب مرغوب و خوش طعم است که این محصول را در حجم بالایی تولید می کند و به سبب کیفیت ممتازی که دارد یک محصول صادراتی می باشد و کشور های بسیاری خواهان خرید این محصول هستند. تولید کنندگان سیب درختی مراغه این محصول را به صورت سورت شده در درجه بندی های مختلف با بسته بندی های مناسب عرضه می نمایند که خریداران عمده و صادر کنندگان می توانند این محصول را با قیمت های مناسب و متفاوت خریداری نمایند.

تولید کننده سیب درختی قرمز مراغه

مقاصد صادراتی سیب درختی مراغه

مقاصد صادراتی سیب درختی مراغه

کشور ما تولید کننده سیب درجه یک می باشد و این محصول مازاد مصرف در داخل کشور می باشد که لازم است بازار خارجی این محصول به خوبی شناسایی شود و محصولات درجه یک با قیمت مناسب و مورد رضایت این کشور ها صادر شود.

سیب درختی مراغه یک محصول با کیفیت و درجه یک است که به دلیل مرغوبیت بالا به کشور های بسیاری صادر می شود این محصول با کیفیت درجه یک به کشور های روسیه، ارمنستان، آذربایجان و غیره صادر می شود.

این محصول علی رغم کیفیت بسیار عالی که دارد با قیمت بسیار مناسب به این کشور ها صادر می شود و بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان در این کشور ها می باشد، در واقع سیب درختی مراغه دارای ظاهری درشت و براق بدون هیچ گونه لک و سیاهی می باشد که دارای بافت آبدار و بسیار خوش طعم می باشد.

این محصول در کیفیت پایین تر نیز صادر می شود زیرا مرغوبیت لازم برای صادر شدن را دارد که در کیفیت درجه 2 به کشور های عراق، پاکستان و افغانستان صادر می شود و به سبب مرغوبیتی که دارد مورد استقبال این کشور ها می باشد.

صادرات سیب درختی بسته بندی مراغه به روسیه

صادرات سیب درختی بسته بندی مراغه به روسیه

صادرات سیب درختی بسته بندی مراغه به روسیه با کیفیت ممتاز انجام می گیرد که سالانه ارز آوری بسیار خوبی برای کشورمان دارد و با توجه به اینکه کشور روسیه دارای قوانین وارداتی سخت گیرانه است و استاندارد های خاصی برای واردات محصولات از جمله سیب دارد تولید کنندگان این محصول متناسب با قوانین وارداتی این کشور محصولات را به صورت کاملا سورت شده و در سایز های یکسان و کیفیت ممتاز در بسته بندی های مناسب برای صادرات تهیه می کنند.

صادرات سیب مراغه سود دهی بسیار خوبی برای صادر کنندگان این محصول دارد و این کشور می تواند بازار بسیار بزرگ و خوبی برای صادرات سیب مرغوب ایرانی از جمله سیب مراغه باشد.

سیب صادراتی مراغه را خریداران می توانند از برترین فروشندگان این محصول خریداری نمایند و سفارش اینترنتی این محصول راهکاری مناسب جهت دستیابی به این فروشندگان می باشد.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *