مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده سیب درختی صادراتی نقده

آنچه در این مقاله می خوانید...

وضعیت صادرات سیب درختی در ایرانبازار فروش سیب درختی قرمز صادراتی

تولید کنندگان سیب درختی صادراتی نقده، به دلیل اقلیم متناسب حاکم بر منطقه و همچنین حاصلخیزی خاک آن، توانسته اند به بیشترین مقدار برداشت محصول نسبت به سطح زیر کشت دست پیدا کنند به گونه ای که این حجم از تولیدات نه تنها جوابگوی نیاز های بازار روز کشور بوده، بلکه می تواند به خوبی تقاضای بازار های خارجی منطقه ای را نیز پاسخ بدهد به گونه ای که می توان به عنوان محصول ارگانیک به بازار عرضه نمود.

تولید کننده سیب درختی صادراتی نقده

وضعیت صادرات سیب درختی در ایران

وضعیت صادرات سیب درختی در ایران برای بررسی وضعیت صادرات سیب درختی در ایران باید فاکتور های متعددی را مورد آنالیز قرار داد که برخی از این عوامل را می توان به عنوان مشوق های صادرات برشمرد و برخی دیگر نیز به عنوان موانع امر به حساب می آیند که در این بخش می خواهیم به بررسی اجمالی این وضعیت بپردازیم.

سیب درختی ایران به دلایلی که در بالا نیز بدان اشاره شد، دارای کیفیت بسیار بالا بوده و همچنین حجم تولیدات آن نیز در سطح مناسب می باشد به شیوه ای که در صورت صادرات نیز، میزان عرضه داخلی کاهش نیافته و قیمت ها افزایش نمی یابند، همین عامل به عنوان اولین و مهمترین مشوق اقتصادی برای صادرات این میوه به بازار های بین المللی به حساب می آید زیرا در صورتی صادرات یک محصول مقرون به صرفه است که این امر منجر به ایجاد اخلال در بازار های داخلی نشود همچنین صادرات باعث ورود بیشتر ارز به کشور می گردد که نتیجه ی آن شکوفایی بیشتر اقتصادی است.

تولید کنندگان سیب درختی در کشور با درک این موضوعات شروع به صادرات کرده اند بدین گونه که با عرضه با کیفیت ترین انواع سیب در بازار خارجی، نام محصولی ایرانی را به نمادی از تضمین کیفیت محصول مبدل ساخته اند.

سیب های صادراتی بسته به فصول عرضه، در انواع مختلف مانند قرمز و زرد به فروش می رسند بعلاوه کشور پذیرنده این محصولات نیز، بر نوع هر کدام از این سیب ها موثر است بدین شیوه که اگر به مقاصد بسیار دور صادر شود، باید از سیبی استفاده کرد که توانایی تحمل دمای یخچال را داشته باشد زیرا در فرایند های و مراحل مختلف صادرات و فروش، آنها را در دماهای پایین نگه داری می کنند تا از فساد آن جلوگیری بعمل آید.

بازار فروش سیب درختی قرمز صادراتی

بازار فروش سیب درختی قرمز صادراتی بازار فروش سیب درختی قرمز صادراتی از پیچیدگی خاصی برخوردار است و فاکتور های گوناگونی در این امر دخالت دارند و به این دلیل نیز واحدی که درک مناسب تری از عوامل مذکور داشته باشد، در بازار موفق تر خواهد بود.

مجموعه ما توانسته با توجه به سابقه طولانی خود در امر صادرات و فروش، به درک صحیحی از بازار برسد و میوه را به جدید ترین شیوه در بازار عرضه نماید.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *