مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سیب درختی صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

از سیب درختی صادراتی ایران بیشتر بدانیدصادرات سیب درختی درجه یک به روسیه

کشور ما تولید کننده سیب درختی مازاد بر مصرف داخلی می باشد که البته این محصول طرفداران بسیاری در کشور های مختلف دارد و بر این اساس صادرات این محصول سود دهی بسیار عالی برای صادر کنندگان دارد. بازار فروش سیب درختی صادراتی ایران این روز ها با شروع برداشت سیب از رونق بسیار خوبی برخوردار است و تاجران بسیاری به دنبال خرید مناسب و بدون واسطه این محصول هستند.

بازار فروش سیب درختی صادراتی ایران

از سیب درختی صادراتی ایران بیشتر بدانید

از سیب درختی صادراتی ایران بیشتر بدانید

  • سیب درختی صادراتی در واقع یک محصول درجه یک می باشد که نظر ظاهر فاقد هر گونه لکه، ضرب دیدگی، ترک خوردگی و غیره می باشد و در واقع دارای پوستی صاف، براق و یک دست می باشد.
  • گوشت این نوع سیب آبدار، تازه و شیرین می باشد و کاملاً سالم و فاقد هر گونه لکه های قهوه ای است که دارای بافتی یکنواخت و بدون پوکی و حالت آردی می باشد.
  • خوش رنگ بودن نیز از ویژگی های این محصول است که در واقع از باکیفیت ترین نوع سیب زرد انتخاب می شود.
  • این محصول عطر بسیار عالی دارد و بسیار خوش طعم می باشد و سفت بودن آن نشانه داشتن کیفیت عالی آن می باشد و خریداران می توانند با فشار دادن انگشت بر روی سیب به آسانی به بافت تازه آن پی ببرند زیرا در صورتی که به آسانی فرو رفتگی در سیب ایجاد شود نشانه ماندگی و کیفیت نامطلوب سیب می باشد.
  • سیب های صادراتی باید کاملا تمیز و خشک باشند و سیب هایی که برای صادرات در سرد خانه نگهداری می شوند باید بررسی شوند که فاقد قطره های آب باشند.
  • بسته بندی این محصول نیز استاندارد های خاص خود را دارد و لازم است که تمام بسته ها دارای وزن یکسان و دارای منافذی جهت تهویه هوا باشند.

صادرات سیب درختی درجه یک به روسیه

صادرات سیب درختی درجه یک به روسیه

صادرات سیب درختی درجه یک به روسیه از رونق بسیار خوبی برخوردار است و سالانه حجم بالایی از سیب تولیدی کشورمان توسط تاجران به این کشور صادر می شود.

کشور روسیه قوانین سختگیرانه برای ورود محصولات دارد و در مورد سیب درختی نیز این محصول باید دارای کیفیت ممتاز و در بسته بندی های کارتنی دارای مشخصات لازم باشد.

کیفیت ممتاز و قیمت مناسب مهم ترین معیار های این کشور می باشد و البته خوش قولی در مورد زمان تحویل بار نیز مهم می باشد و در صورت رعایت قوانین صادراتی این کشور تاجران می توانند هر ساله محصولات خود را با سود دهی مناسب به این کشور صادر نمایند.

هم اکنون بیشترین صادرات سیب کشورمان به روسیه می باشد که تاجران این محصول می توانند با ارائه قیمت های منصفانه و محصولات با کیفیت این بازار را گسترش دهند.

فرشاد حسینی نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد سه وند شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *